Öncelikle evlilik kararınızdan dolayı sizleri kutlarız.
Bizler belki de hayatınızın en önemli gününde yanınızda olmak, o günü size daha keyifli geçirtmek ve sonrasında da hatıralarınızı yazmak için buradayız.
2008 yılından beri 500’den fazla çiftin heyecanına hem tanık olduk hem de katkıda bulunduk.

İlk günden beri gerçek duygularınızı yansıtan, yaşadığınız anları size eksiksiz hatırlatabilecek şekilde bir hikaye yaratmak için hiç durmadan kendimizi sürekli yenileyerek çalışmaya devam ediyoruz.

Yıllar boyunca düğün fotoğrafçılığını kendi tarzımızla besleyerek yep yeni bir konsept yaratmaya çalıştık.

Bir Ankara markası olarak, yolculuğumuza dünyanın birçok yerinde yaşanan aşkları ölümsüzleştirerek devam etmekteyiz.
Ekibimizin fotoğraflarınızı çekerken üç ana amacı vardır; aklınızı başınızdan almak, ailenizi gururlandırmak ve arkadaşlarınızı kıskandırmak! ☺ Bazen de ne zaman yemek yiyeceğiz? ne zaman içmeye başlayacağız? gibi sorularda gelebilir!

Eğer siz de hikayenizi bizimle paylaşmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutun. Çünkü bir yıl içinde sadece 30 düğün çekiyoruz.

Lezzetli bir kahve eşliğinde sohbet edip, tanışmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Emek ve deneyimimizle hazırladığımız düğün videolarımıza ve fotoğraflarımıza duygularıyla ruhlarını katan eşsiz çiftlerimiz ve bugüne kadar ki tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederken, Aramıza yeni katılacak ekip arkadaşlarımız ve önümüzdeki yılların yıldızı olacak çiftlerimiz ile de tanışmayı her zamanki heyecanımızla bekliyoruz.

Ekip

Özgür Soyuer

Orçun Yalçın

Buğra Atak

İlke Kumartaşlıoğlu

Ali Doğanay

Bedirhan Baday

Serdar İyiiş

Sinan Kaya